🎁 AKCIJA
🚛 SAMAKSAS PĀRNBUVĒ

SPĒCĪGĀKĀ PUTU SŪCĒJA TIRGŪ

VortexClean - 2 vienā Cikloniskā puteklisūcējs, kas no jebkuras virsmas noņem 99% netīrumu, ērces un baktērijas.

PĒDĒJIE 7 GABALI NOPIRKUMĀ

70% ATLAIKA

Līdz preču izsaimniekošanai
247
74
  • 1x VortexClean - 2 vienā Cikloniskais puteklisūcējs
  • Litija baterija
  • 1x alumīnija pagarinātājs
  • 1x grīdas suka
  • 1x savakuumēšanas uzgalis
  • 1x apaļā suka
  • 1x stūra suka
  • Lietošanas instrukcija latviešu valodā
  • 2 gadu garantija
AKCIJA

MŪSU GARANTIJA

SERTIFICĒTA PRODUKCIJA

APMIEZINĀJUMA GARANTIJA

24 STUNDU ATBALSTS

SAMAKSAS PĀRNBUVĒ

Uzmanību: Šodien beidzas 74 € piedāvājums ar BEZMAKSAS piegādi 48 stundu laikā un 24/07/2024 samaksu skaidrā naudā pēc piegādes, jo produkts ir pārāk pieprasīts.

VortexClean – 2 vienā cikloniskais bakas ir aprīkots ar jaunāko paaudzes ciklonisko tehnoloģiju un ir spēcīgs dzinējs, kas veido gaisa plūsmu no ārpuses uz iekšpusi, lai uztvertu putekļus, dzīvnieku spalvas, cilvēka mati un visneaizmirstamākos netīrumus.

HEPA filtrs novērš putekļu atgriešanos, attīra gaisu un uztver līdz 99% putekļu un baktēriju, neatstājot pēdas uz grīdas.

Ar svaru zem 2 kilogramiem jūs to varat izmantot ar vienu roku bez piepūles.

UNIKĀLS UN NEPIEBIEDROJAMS

NEPIEBIEDROJAMA TEHNOLOĢIJA

Pateicoties iekļautajiem piederumiem, tas viegli tīra un dezinficē visu māju, var rotēt par 270 grādiem sānos un par 90 grādiem vertikāli, lai viegli sasniegtu stūrus vai zem dīvāniem.

Turklāt jūs varat to ērti izmantot kā portatīvo puteklisūcēju jebkurā virsmā.

GAISMAS DIODES, LAI ATKLĀTU PAT VISMAZĀKO NETĪRUMU

Tam ir īpaša LED apgaismojuma sistēma, lai atklātu to, ko acs nevar redzēt, piemēram, mati, putekļi, druskas, pat tumšākos un pieejamākos jūsu mājas stūros.

ĀTRI TĪRĪŠANA

Kad jūs esat pabeidzis, vienkārši nospiediet sānu pogu, lai iztukšotu plastmasas konteineru. Bez maisiņa tīrīšana ir vieglāka!

Vairāk nekā 3000 APMAIŅAS CLIENTS NEVAR PIEKIRST

4,783 Atsauksmes

4,8/5
4.7/5

5 Zvaigznes

4 Zvaigznes

3 Zvaigznes

2 Zvaigznes

1 Zvaigzne

Jelena N. ✅

“Kā aprakstīts, tas tika piegādāts ātrāk par plānoto datumu un esmu ļoti apmierināts. Es esmu invalīds un to varu izmantot tikai ar vienu roku no ratiņkrēsla. Sūkšanas spēks ir labs un regulējams. Es nekad iepriekš nebiju tik laimīgs, izmantojot tikai vienu roku, un jūs varat to pilnībā izjaukt un iztīrīt, kas maniem alerģijām ir svētība. Veiksmīgs un ekonomisks pirkums.”

Nina C. ✅

“Es pasūtīju mājas puteklisūcēju. Es izlasīju atsauksmes un īpašības. Salīdzinot ar citiem modeļiem, es izvēlējos to sūkšanas spēka dēļ. Kad saņēmu paketi ar puteklisūcēju, es to uzreiz pārbaudīju, mēs bijām ļoti apmierināti, iztīrīšana ir viegla, sver mazāk nekā 2 kilogramus, tāpēc varēt to ērti lietot ar vienu roku. Es to iesaku. Tas ir tā vērts.”

Inara S. ✅

“Instrukcijas bija viegli lasāmas, es viegli savienoju puteklisūcēja daļas. Es sāku sūkt sava dzīvojamā istaba paklāju un es biju pārsteigts par šī puteklisūcēja sūkšanas spēku. Es sūku 2-3 reizes nedēļā un izmantoju puteklisūcēju paklājiem vienu reizi mēnesī, tāpēc es nekad iepriekš neapzinājos, cik puteklains ir mans paklājs. Es tik priecīgs, ka atradu šo puteklisūcēju, tas mainīja lietas manai ģimenei! Mans paklājs ir daudz tīrāks un izskatās fantastiski, jūs nekad to nenožēlosiet!”

✅ Svarīgs brīdinājums ✅

Lielas pieprasījuma dēļ mēs oficiāli izsaimniekojam šo produktu, ieteicams pēc iespējas ātrāk veikt pasūtījumu!

IEROBEŽOTA LAIKA PIEDĀVĀJUMS!

Der tikai pirmajiem 100 pasūtījumiem!

Bloķējiet piedāvājumu tagad, un mēs jums atzvanīsim

Pasūtiet tagad un iegūstiet VortexClean - 2 vienā Ciklonisko puteklisūcēju ar 70% atlaidi!

ULTIMI 7 PEZZI IN MAGAZZINO

247€ 74€

AIZPILDĪT FORMU

Mēs sazināsimies ar jums viens no mūsu konsultantiem, kurš jums sniegs visu nepieciešamo informāciju un apstiprinās jūsu pasūtījumu pilnīgi bez maksas.

BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

Jā, lai nodrošinātu jums lielāku komfortu un drošību, mēs piedāvājam samaksu pēc piegādes, jūs varēsiet samaksāt kurjerim, kad viņš ieradīsies jūsu mājās!

Parasti kurjers piegādā 2-3 dienu laikā visvairāk. 

Piegāde ir BEZMAKSAS

Protams! Ja jūs vēl neesat aizpildījis pasūtījuma formu un jums nav skaidrības par to, ko darīt, to aizpildot, jums zvanīs viens no mūsu operatoriem, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem pirms pirkuma!

Jā! Ja tā notiek 30 dienu laikā no produkta saņemšanas.

This site is not a part of the Facebook Website or Meta Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by Facebook is a trademark of Meta, Inc.

FACEBOOK DISCLAIMER: Complete details for Facebook’s legal terms are are available at: https://www.facebook.com/legal/terms. All Facebook policies are available at: https://www.facebook.com/policies/. This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Please note: the products recommended on this site are sold under affiliation, so we are neither the manufacturer nor the official seller of every single product you will find on our site. Therefore for any claims or other problems with products ordered on this site, you should always refer to the official seller.
The products are reviewed for informational purposes only and we cannot in any way guarantee certain results, and the chances of success of any results vary from customer to customer.
This blog does not represent a newspaper as it is updated without any periodicity. It cannot therefore be considered an editorial product within the meaning of law no. 62 of 7.03.2001. Some images and reviews on this blog have been found on the web, if you believe they may infringe your rights, please let us know and they will be removed promptly.