KINOKI DETOX FOOT PADS
OFERTA 70%

DARMOWA WYSYŁKA + PŁATNOŚĆ PRZY DOSTAWIE

USUWA WSZYSTKIE TOKSYNY SZKODLIWE W TWOIM ORGANIZMIE

TYLKO DZIŚ W SPECJALNEJ OFERCIE 70%

Ostatnie 3 opakowania

OPAKOWANIA KINOKI DETOX FOOT PADS

za jedyne 137zł

zamiast 457zł

Uwaga! Oferta 137 zł z DARMOWĄ wysyłką w ciągu 48 godzin oraz PŁATNOŚCIĄ PRZY DOSTAWIE wygasa dzisiaj 02/12/2023 z powodu ogromnego zainteresowania produktem.

NATURALNY ŚRODEK POCHODZENIA WSCHODNIEGO

KINOKI DETOX Foot Pads to przylepne plastry detoksykujące, które, aplikowane na podeszwach stóp, usuwają szkodliwe toksyny z Twojego ciała, przynosząc zdrowie i energię.

Zanieczyszczenie środowiska, negatywne emocje, a przede wszystkim niewłaściwe odżywianie są głównymi przyczynami tych szkodliwych toksyn.

Prowadzą one do zaburzeń w organizmie, które wpływają na Twoje zdrowie, powodując objawy takie jak bóle głowy, zmęczenie, trudności w dobrym wypoczynku.

Aby przynieść ulgę Twojemu organizmowi i zadbać o swoje ciało, konieczne jest leczenie detoksykacyjne.

Te plastry gwarantują równoważne i rewitalizujące efekty na organizm, zmniejszając stres, poprawiając krążenie krwi i poziom tlenu we krwi.

również pomocne w łagodzeniu uczucia dyskomfortu, takiego jak opuchnięte stopy i zmęczone nogi.

100% NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE

TURMALINA

Minerał od dawna używany w medycynie tradycyjnej, zdolny do chwytania energii i uwalniania jej w organizmie. Walczy z problemami stawów i kości, dzięki swojej zdolności do gromadzenia energii pod wpływem nacisku.

SOLI HIMALAJSKIE

Stymuluje organizm, a zwłaszcza wątrobę. Przywraca funkcje oczyszczania wątroby i pozwala na pozbycie się toksyn, które w przeciwnym razie byłoby niemożliwe do usunięcia.

OLEJ TEA TREE

Olej o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwwirusowych. Chroni organizm przed infekcjami, w tym grzybiczymi, zapewniając ogólny komfort.

CZARNA PORZECZKA

O bardzo wysokim stężeniu substancji przeciwutleniających, które zwalczają wolne rodniki powodujące starzenie się komórek. Działanie czarnej porzeczki wzmacnia obecność witaminy C, którą dodaliśmy do plastrów.

POMAGAJĄ ROZWIĄZAĆ WIELE PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH, TAKICH JAK:

JAK STOSOWAĆ PLASTRY KINOKI DETOX?

1. Umyj stopy i dokładnie osusz, aby zapewnić doskonałe przyleganie.

2. Usuń ochronną folię z plastra i przyklej go bezpośrednio do podeszwy stopy, delikatnie naciskając.

3. Załóż wygodne skarpetki, które wytworzą niezbędne ciepło, aby uwolnić zawarte w plastrze składniki aktywne.

RECENZJE NASZYCH KLIENTÓW

Jestem już przy trzecim zamówieniu, widziałem już pierwsze efekty i nadal kontynuuję leczenie, aby zakończyć je w przyszłych tygodniach!

Dostarczone dzisiaj. Skorzystałem z oferty 3 opakowań w cenie jednego. Wydaje mi się to świetną okazją, biorąc pod uwagę korzyści, jakie dają te plastry

Dzięki tym plasterkom rozwiązałem wiele problemów związanych z krążeniem krwi, jestem bardziej niż zadowolony!

Widziałem pozytywne opinie na temat tych plastrów i z ciekawością zdecydowałem się je zakupić. Po raz pierwszy, gdy je założyłem, byłem zaskoczony ilością toksyn w moim organizmie. Jeśli wcześniej czułem się zawsze zmęczony i pozbawiony energii, teraz mogę powiedzieć, że jestem inną osobą! Spróbuj, aby uwierzyć!

Mój cudowny partner odkrył ten produkt… Widząc pierwsze efekty terapii detoksykacyjnej, nie możemy zrobić nic innego, jak ją dokończyć. Jesteśmy w pełni zadowoleni z efektu. Rankiem wstajemy bardziej wypoczęci, a nogi są mniej zmęczone. Polecamy!

Nie czułem się już w formie, byłem zawsze zmęczony i nie mogłem spać dobrze. Teraz regularnie używam plastrów i jestem zaskoczony ich skutecznością. Dobrze się czuję; po zaledwie tygodniu stosowania moja skóra staje się jaśniejsza i zdrowsza, a ja czuję się bardziej energicznie i witalnie.

JAK KUPIĆ PLASTRY KINOKI DETOX FOOT PADS

"ZAMÓW TERAZ"

Kliknij przycisk, aby aktywować ofertę 70% ważną tylko dzisiaj

WNIOSEK

Wypełnij formularz zamówienia na stronie internetowej

ROZMOWA TELEFONICZNA

Skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, aby wyjaśnić wszelkie Twoje pytania

DOSTAWA

Otrzymasz produkt w ciągu 1-2 dni

PŁATNOŚĆ

Płacisz dopiero przy dostawie, BEZ WKŁADANIA GOTÓWKI!

⚠ WAŻNE OGŁOSZENIE ⚠

Ze względu na duże zainteresowanie, oficjalnie wyczerpujemy ten produkt, zalecamy złożenie zamówienia jak najszybciej!

Oferta ważna tylko dzisiaj!

Zabezpiecz teraz ofertę i oddzwonimy do Ciebie

Zamów teraz i odbierz Kinoki Detox Foot Pads z 70% rabatem!

Ostatnie 3 opakowania

457zł 137zł

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów, który bezpłatnie pomoże Ci uzyskać dodatkowe informacje i potwierdzić zamówienie.

PYTANIA CZĘSTO ZADAWANE

Tak, dla Twojej wygody i bezpieczeństwa oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić kurierowi bezpośrednio po jego przybyciu do domu!

Zazwyczaj kurier dostarcza przesyłkę w ciągu maksymalnie 2-3 dni.

Wysyłka jest BEZPŁATNA.

Oczywiście! Jeśli nie wypełniłeś jeszcze formularza zamówienia i nie jesteś zdecydowany, co zrobić, skontaktuje się z Tobą telefonicznie jeden z naszych operatorów, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania przed zakupem!

Nel caso avessi già compilato il modulo, ti invitiamo a contattarci su [email protected]

Tak, o ile nastąpi to w ciągu 30 dni od otrzymania produktu.

Oczywiście, jeśli zauważysz w lewym górnym rogu symbol kłódki z https, gwarantuje to, że Twoje dane są przesyłane w całkowicie bezpieczny sposób do naszych operatorów, którzy zajmą się wysyłką produktu.

Puoi leggere per approfondire l’argomento le nostre Privacy Policy e Cookie Policy 

This site is not a part of the Facebook Website or Meta Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by Facebook is a trademark of Meta, Inc.

FACEBOOK DISCLAIMER: Complete details for Facebook’s legal terms are are available at: https://www.facebook.com/legal/terms. All Facebook policies are available at: https://www.facebook.com/policies/. This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Please note: the products recommended on this site are sold under affiliation, so we are neither the manufacturer nor the official seller of every single product you will find on our site. Therefore for any claims or other problems with products ordered on this site, you should always refer to the official seller.
The products are reviewed for informational purposes only and we cannot in any way guarantee certain results, and the chances of success of any results vary from customer to customer.
This blog does not represent a newspaper as it is updated without any periodicity. It cannot therefore be considered an editorial product within the meaning of law no. 62 of 7.03.2001. Some images and reviews on this blog have been found on the web, if you believe they may infringe your rights, please let us know and they will be removed promptly.