🎁 50% RABATU
🚛 PŁATNOŚĆ PRZY DOSTAWIE

MINI ELEKTRYCZNA PIŁA ŁAŃCUCHOWA

Doskonała do cięcia drewna, ścinania drzew, cięcia żywopłotów i gałęzi

DARMOWA BATERIA I INNE AKCESORIA

OSTATNIE 3 SZTUK W MAGAZYNIE

50% RABATU

pozostały 3 ostatnie dostępne sztuki
599
299
  • 1x Elektryczna minipilarka - nowy model 2023
  • 1x bateria litowa 21V
  • 1x tadowarka
  • 4x srubokret
  • 1x dysza olejowa
  • 1x futerat
  • WSZYSTKIE AKCESORIA W ZESTAWIE
  • Instrukcja obsługi i konserwacji w języku polskim
  • 24-miesięczna gwarancja
PROMOCJA
Uwaga: Oferta 299zł z darmową dostawą w ciągu 48 godzin i płatnością gotówką przy 19/05/2024 dostawie wygasa dzisiaj z powodu dużego zainteresowania produktem.

najpotężniejsza mini pilarka łańcuchowa na rynku

Innowacyjna mini pilarka łańcuchowa PRO jest wyposażona w najbardziej zaawansowaną technologię, dzięki czemu jest wszechstronna, bezpieczna i wydajna.

Przenośna pilarka łańcuchowa jest wykonana z wysokiej jakości łańcucha ze stopu, który jest odporny na zużycie i trwały, szybki i bezawaryjny. Łańcuch ma długą żywotność i nie wymaga częstej wymiany.

Skuteczna wentylacja i odprowadzanie ciepła zapobiegają przepaleniu silnika, co przekłada się na bezpieczniejszą i stabilniejszą pracę.

Zmodernizowana mini pilarka łańcuchowa PRO jest wyposażona w oświetlenie LED, a osłona przeciwrozpryskowa zapobiega rozpryskiwaniu się wiórów podczas pracy!

599zł 299zł

SUPER WYTRZYMAŁY I PRECYZYJNY

Ma niezwykle wysoką prędkość łańcucha wynoszącą 6 m/s. Można go regulować za pomocą lekkiego nacisku, a spada z wału tak łatwo, jak nóż do steków.

WYDAJNA BATERIA

Wyposażony w potężną baterię litowo-jonową 6000 mAh, która wytrzymuje do 7 godzin, lekka konstrukcja nie zmęczy Cię

SUPERWYDAJNY SILNIK

Wykonujący 20 000 obrotów na minutę silnik z czystej miedzi zapewnia solidny i trwały napęd bezpośredni, który umożliwia wydajne cięcie

PONAD 3000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ

4,783 Recenzje

4,7/5
4.7/5

5 Gwiazdek

4 Gwiazdek

3 Gwiazdek

2 Gwiazdek

1 Gwiazdka

Filip R.✅

“Ten produkt jest naprawde fantastyczny, bardzo pomaga mi w przycinaniu drzew w moim ogrodzie. Wezesniej przy uzyciu zwyktego sekatora byto to bardzo meczace, a dodatkowo przycinanie wszystkich drzew zajmowato mi wiele godzin. Teraz dzieki temu fantastycznemu narzedziu moge to zrobié w czasie o potowe krotszym. Jestem naprawde Zadowolony, to wietny zakup, a dwie baterie oznaczaja, ze mozna go uzywaé przez dtugi czas, a materialy uzyte do jego produkeji sq doskonate.”

Aleksander N. ✅

“Kupitem to narzedzie jako prezent dla mojego ojca, ktory uwielbia ogrodnictwo, byt naprawde bardzo zadowolony. Jest lekkie w trzymaniu, ale jednoczesnie trwate i dobrze zbudowane. Ma Zabezpieczenia, aby uniknaé obrazen, juz przycinat nim rosliny i powiedziat mi, ze bateria wystarcza na dtugi czas. W pudetku znajduja sie rekawiczki, dwie baterie, wiec jest to swietne rozwiazanie, jesli nie masz mozliwosci natychmiastowego natadowania, jest tez Zapasowe ostrze i faricuch. Musze powiedzieé, ze stosunek ceny do jakosci jest naprawde dobry! Byé moze pytanie do sprzedawcy, gdzie mozna kupié inne zapasowe taricuchy (ostrze)? Niestety nie znalaztem odpowiedzi w instrukeji! Doskonaly produkt! Zastuguje na to!”

Blazej C. ✅

“Pracowatem przez dwie godziny i akumulator nie sprawiat Zadnych problemow. Thie naprawde dobre, nawet gatezie 0 wiekszej srednicy. Uchwyt jest ergonomiczny, a narzedzie niezwykle lekkie. Ograniczam sie do 4 gwiazdek, bo chee ja przetestowaé z czasem, ale na razie jestem bardzo zadowolony.”

Donat S. ✅

“Kupitem te pilarke do przycinania drzew i musze powiedzies, ze data mi swietne rezultaty, Podwojny akumulator pozwolit mi pracowaé przez wiele godzin bez przerwy, a pilarka jest bardzo mocna i fatwa w obstudze. Kompletny zestaw dotaczony do pilarki, w tym rekawice, gogle i zapasowy taricuch, jest bardzo przydatn e czutem sie bezpiecznie podczas pracy”

Czcibor D.✅

“Bardzo dobry produkt biorac pod uwage cene.”

August B.✅

“Zobacz, ile drewna udało mi się ciąć bez zmęczenia, bez benzyny i bez podnoszenia ciężarów. Ta pilarka akumulatorowa piła akumulatorowa i naprawdę fantastyczna!”

Jak zamówić?

ŻĄDANIE

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej

POŁĄCZENIE

Jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia

DOSTAWA

Produkt zostanie dostarczony w ciągu 24/48 godzin

PŁATNOŚĆ

Płatność bezpośrednio przy odbiorze

⚠️WAŻNE ⚠️

Ze względu na duże zainteresowanie, oficjalnie kończymy dostawy tego produktu, zalecamy złożenie zamówienia jak najszybciej!

OFERTA OGRANICZONA W CZASIE!

Zabezpiecz teraz ofertę i oddzwonimy do Ciebie

Zamów teraz i odbierz Minimotosega z 50% rabatem!

OSTATNIE 3 SZTUK W MAGAZYNIE

599zł 299zł

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Skontaktuje się z Tobą jeden z naszych konsultantów, który bezpłatnie pomoże Ci uzyskać dodatkowe informacje i potwierdzić zamówienie.

NASZE GWARANCJE

PRODUKT CERTYFIKOWANY

GWARANCJA SATYSFAKCJI

WSPIERANIE 24/7

PŁATNOŚĆ PRZY DOSTAWIE

PYTANIA CZĘSTO ZADAWANE

Tak, dla Twojej wygody i bezpieczeństwa oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić kurierowi bezpośrednio po jego przybyciu do domu!

Zazwyczaj kurier dostarcza przesyłkę w ciągu maksymalnie 2-3 dni.

Wysyłka jest BEZPŁATNA.

Oczywiście! Jeśli nie wypełniłeś jeszcze formularza zamówienia i nie jesteś zdecydowany, co zrobić, skontaktuje się z Tobą telefonicznie jeden z naszych operatorów, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania przed zakupem!

Nel caso avessi già compilato il modulo, ti invitiamo a contattarci su [email protected]

Tak, o ile nastąpi to w ciągu 30 dni od otrzymania produktu.

Oczywiście, jeśli zauważysz w lewym górnym rogu symbol kłódki z https, gwarantuje to, że Twoje dane są przesyłane w całkowicie bezpieczny sposób do naszych operatorów, którzy zajmą się wysyłką produktu.

Puoi leggere per approfondire l’argomento le nostre Privacy Policy e Cookie Policy 

This site is not a part of the Facebook Website or Meta Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by Facebook is a trademark of Meta, Inc.

FACEBOOK DISCLAIMER: Complete details for Facebook’s legal terms are are available at: https://www.facebook.com/legal/terms. All Facebook policies are available at: https://www.facebook.com/policies/. This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Please note: the products recommended on this site are sold under affiliation, so we are neither the manufacturer nor the official seller of every single product you will find on our site. Therefore for any claims or other problems with products ordered on this site, you should always refer to the official seller.
The products are reviewed for informational purposes only and we cannot in any way guarantee certain results, and the chances of success of any results vary from customer to customer.
This blog does not represent a newspaper as it is updated without any periodicity. It cannot therefore be considered an editorial product within the meaning of law no. 62 of 7.03.2001. Some images and reviews on this blog have been found on the web, if you believe they may infringe your rights, please let us know and they will be removed promptly.