🎁 AKCIJA
🚛 TIESIOGINĖ PRISTATYMAS

SIPFRESH - PROFESIONALUS NATŪRALIŲ SULČIŲ EKSTRAKTORIUS AKIMIRKAI BE MAISTINIŲ MEDŽIAGŲ NUOSTOLIŲ

Spaudžia skystus vaisius ir daržoves be pjovimo ir lupimo

PASKUTINĖS 7 VNT. SANDĖLYJE

70% NUOLAIDA

Kol prekių likutis yra
297
89
  • 1 Ekstraktorius SIPFRESH
  • 1 Mėšlo surinkėjas 1,5 l
  • 1 Maisto žnyplė
  • 600 W galingumas
  • 1 Papildoma didelė žarna
  • 1 Išimamas nutekėjimo uždėkla
  • 1 Instrukcijų vadovas italų kalba
  • 2 metų garantija
AKCIJA

MŪSŲ GARANTIJA

SERTIFIKUOTOS PREKĖS

PATENKINIMO GARANTIJA

24/7 PARAMA

APMOKĖJIMAS PRISTATANT

Prašome atkreipti dėmesį: Siūlymas 89€ su nemokamu pristatymu per 48 valandas ir mokėjimas grynaisiais pristatant pasibaigia šiandien 12/04/2024 dėl didelio prekių paklausos.

Parduotuvių sulčių dažniausiai pilna daug dažiklių, konservantų ir pridėtų cukrų, ir labai dažnai praeina savaitės, jei ne mėnesiai, nuo jų gamybos, kol jie yra naudojami.

SIPFRESH ekstraktorius leidžia išspausti iki paskutinės lašelio bet kokį ingredientą be maistinių medžiagų nuostolių.

Dėka 1500 W galingo variklio ir nerūdijančio plieno peilių, jis ilgiau išlaiko sultingumą ir natūralią spalvą.

Galite įkišti vaisius ar daržoves be pjovimo ar pjaustymo ir per kelias sekundes gauti iki 84% daugiau sulčių nei kiti spaudikai, kurie paprastai išmeta mėšlą.

IŠSPAUDŽIA 84% DAUGIAU SULTŲ

Jūs gaunate 84% daugiau sulčių nei kiti spaudikai, kurie paprastai išmeta mėšlą ir maistines medžiagas. Svarbu žinoti, ką geriate.

Todėl mes sukūrėme XL sulčiaspaudį – SIPFRESH, revoliucinį spaudiklį, kuris tobulai sumala kiekvieną įdėtą vaisių ar daržovę, suteikdamas kiekvienam gėrimui skonį, skonį ir vitaminus.

SVEIKESNĖ IR ILGESNĖ SULTYS

Lėtas spausti mažina perkaitimą ir oksidaciją, švelniai veikdamas vaisius ir daržoves be maistinių medžiagų nuostolių ir juos ilgiau išlaikydamas.

Didelių vaisių ir daržovių, tokiose kaip meliono griežinėlės, obuoliai, morkos ir burokėliai, galima įdėti į sulčiaspaudimą be pjovimo ar lupimo.

GALINGAS VARIKLIS

Galingesnis nei įprastas variklis su plieno pavaru.

Gali pjauti ir vaisių odą ir sėklas, kurias paprastai išmetame, nes nežinome, kaip jas suvartoti, bet šiuo būdu galėsite mėgautis vitaminų nauda be atliekų.

SUDĖTIS

+3000 TENKINAMŲ KLIENTŲ NEGALI KLYSTI

4,783 Atsiliepimai

4,8/5
4.7/5

5 žvaigždės

4 žvaigždės

3 žvaigždės

2 žvaigždės

1 žvaigždė

Jūratė N. ✅

“Tai kosminis prietaisas, žingsnis į priekį palyginti su tuo, prie ko buvau įpratęs iki šiol (Panasonic, Kenwood ir kt.). Jis išspaudžia daugiau sulčių, yra labai tylus, nereikia stumti vaisių ar daržovių, kad prietaisas geriau veiktų, o, sakykime, jis lengvai valomas. Super!”

Rūpinta C. ✅

“Puikiai nulupa ir išspaudžia visas sultis iš bet kokio vaisiaus ar daržovės, nereikia jas pjaustyti iš anksto. Jis gali trinti ledą, yra labai lengvai plaunamas, o medžiagos yra aukštos kokybės.”

Eglė S. ✅

“Aš išmokau gaminti daugybę sulčių, sriubų ir netgi ledų receptų, kurių niekada nebūčiau įsivaizdavęs galėjęs taip puikiai ir greitai pasigaminti. Turiu pasakyti, kad esu labai nustebinta ir patenkinta.”

✅ Svarbu informacija ✅

Dėl didelės paklausos šis produktas oficialiai išparduotas, mes rekomenduojame užsisakyti kuo skubiau!.

LAIKINA PASIŪLYMAS!

Galioja pirmoms 100 užsakymų!

Užblokuokite pasiūlymą dabar, ir mes susisieksime su jumis

Užsakykite dabar ir gaukite XL Juicer - SipFresh su 70% nuolaida!

PASKUTINĖS 7 VNT. SANDĖLYJE

297€ 89€

UŽPILDYKITE FORMĄ

Tada vienas iš mūsų konsultantų susisieks su jumis ir suteiks visiškai nemokamą pagalbą.

DUOMENŲ LAPELIAI

Tiesiog užpildykite formą su savo vardu, telefono numeriu ir adresu, o mūsų klientų aptarnavimas jums paskambins, kad išaiškintų bet kokią abejonių ir patvirtintų pristatymo detales.

Taip, jūsų patogumui ir saugumui mes siūlome mokėti pristatymo metu, galite tiesiogiai mokėti kurjeriui, kai jis atvyksta į jūsų namus!

Tiesiog užpildykite formą, o operatorius jums paskambins atgal, kad pateiktų informaciją ir produktų ir pasiūlymų detalės.

Visiškai taip, mūsų svetainėse nurodoma, kaip bus tvarkomi asmeniniai duomenys, užtikrinant, kad jie bus visiškai saugūs mūsų operatoriams, kurie užsiima produkto pristatymu.

This site is not a part of the Facebook Website or Meta Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by Facebook is a trademark of Meta, Inc.

FACEBOOK DISCLAIMER: Complete details for Facebook’s legal terms are are available at: https://www.facebook.com/legal/terms. All Facebook policies are available at: https://www.facebook.com/policies/. This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Please note: the products recommended on this site are sold under affiliation, so we are neither the manufacturer nor the official seller of every single product you will find on our site. Therefore for any claims or other problems with products ordered on this site, you should always refer to the official seller.
The products are reviewed for informational purposes only and we cannot in any way guarantee certain results, and the chances of success of any results vary from customer to customer.
This blog does not represent a newspaper as it is updated without any periodicity. It cannot therefore be considered an editorial product within the meaning of law no. 62 of 7.03.2001. Some images and reviews on this blog have been found on the web, if you believe they may infringe your rights, please let us know and they will be removed promptly.